Pracownik serwisu sprzątającego - biuro Kraków
Pulire
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pulire jest spółką należącą do Pulire Group, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego na terenie głównego biura centrali marketu w miejscowości Kraków, ul.

Kapelanka 56. Zakres obowiązków : - utrzymanie czystości w części biurowej, kuchennej, odkurzanie, wymiana środków higienicznych etc.

Wymagania : - chęć i motywacja do pracy. Oferujemy : - stałe zatrudnienie, - pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku, -

godziny pracy od 8 : 00 -16 : 00, - wynagrodzenie 13zł netto / h. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885-

758-102 bądź za pośrednictwem portalu. Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul.

Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku