BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Instafreight SP.ZO.O.
Legnica, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl
 • INSTAFREIGHT SP.ZO.O. do swojego oddziału w Polsce zatrudni osobę z pozytywną energią na stanowisko : BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Jeśli w swojej pracy chcesz dpowiadać za : *Aktywną sprzedaż usług firmy w zakresie spedycji drogowej *Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji aktualnym i potencjalnym klientom *Realizację wyznaczonych celów *Monitorowanie potrzeb klientów oraz nawiązywanie i utrzymanie kontaktów handlowych poprzez trwałe relacje biznesowe w kanale B2B *Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z obecnymi klientami firmy *Współpracę w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi Jesteś komunikatywny / na, masz chęci do pracy i pozytywne usposobienie a dodatkowo posiadasz : *Bardzo dobra znajomość rynku usług transportu drogowego *Udokumentowane doświadczenie w budowaniu relacji z klientami w branży TSL 2 lata oraz silnie rozwinięte zdolności negocjacyjne *Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
 • Prawo jazdy *Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji *Bardzo dobrą organizacja pracy, odporność na stres, systematyczność *Dokładność w wykonywaniu obowiązków A nowe wyzwania są dla Ciebie motywacją do działania.
 • Jesteś we właściwym miejscu! Ze swojej strony zapewnimy : *stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę *praca stacjonarną w biurze ( isnieje możliwość pracy zdalnej) *wyposażenie miejsca pracy *pełne wsparcie szkoleniowe, również w siedzibie głównej Instafreight w Berlinie *nieformalną atmosferę pracy w dynamicznym zespole *możliwość rozwoju i awansu *możliwość zdobycia doświadczenia w firmie która zrewolucjonizuje branże! Aplikacje prosze przesyłąc na adres e-mail.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku