Specjalista do spraw fakturowania i rozliczeń (m/f) ze znajomością j. niemieckiego
Markant Services International Polska Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Specjalista do spraw fakturowania i rozliczeń (m / f) ze znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • procesowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • weryfikacja kompletności dokumentów
  • kontrola zgodności i poprawności danych i nadzór nad ich terminowym dostarczaniem
  • Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka CEE będzie atutem
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w Warszawie podczas szkoleń
  • zwrot kosztów dojazdu
  • siedzibę biura w samym centrum stolicy
  • wspierającą atmosferę pracy
  • pakiet wdrożeniowy szkolenia wprowadzające i merytoryczne oraz wsparcie team leadera
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • work- life- balance
  • brak dress code’u
  • zajęcia grupowe z j. niemieckiego i j. rumuńskiego
  • pakiet medyczny
  • program Polecenia Pracowników
  • bony świąteczne
  • dofinasowanie do urlopu
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Markant Services International Polska Sp. z o.o.

    Działać niezależnie i odnieść sukces to podstawowa zasada Markant, największej organizacji reprezentującej samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie.

    Od ponad 60 lat wspieramy niezależność stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w poszukiwaniu nowych wyzwań, ponad 1000 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego rozwoju i sukcesu Markant.

    Prosimy o dołączenie klauzuli : Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o Ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest firma Markant Services International Polska Sp. z o.o.

    z siedzibą przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie.Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody.

    Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem mailowym : rodo.info pl.markant.comProsimy o dołączenie klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Markant Services International Polska Sp.

    z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę, aby po zakończeniu rekrutacji Pana / Pani dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie Markant Services International Polska sp.

    z o.o., w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody : " Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę .