FRYZJER
KS Service sp. z o.o.
Knurów, Polska
25 d. temu
source : Jobs.pl

STUDIO VISAGE - SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI, KLIENCI ZAPEWNIENI

OPIS STANOWISKA

PRACA NA CAŁY ETAT , SYSTEM ZMIANOWY SALON CZYNNY OD 8.00-19.00 ,MOŻLIWE ZATRUDNINIE NA 3 / 4 ETATU JEŚLI BYŁABY TAKA POTRZEBA.

WYMAGANIA

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZAANGAŻOWANIE W PRACY

DODATKOWE INFORMACJE

ZGŁOSZENIA NA MAILA LUB TELEFONICZNIE 606 508 841

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych