zatrudnimy operatorów CNC
Doradztwo Personalne SET
Płock, Mazowieckie
16 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko operator maszyn CNC. Miejsce pracy : Płock Zakres obowiązków :

 • obsługa maszyn CNC,
 • praca na podstawie rysunku technicznego i z użyciem narzędzi pomiarowych. Wymagania :
 • umiejętność pracy w zespole, dokładność , samodzielność
 • uczciwość oraz chęci do pracy Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość rysunku technicznego.
 • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy, w tytule e-maila prosimy wpisać "operator CNC".

  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa z siedzibą w Płocku, ul.

  Małachowskiego 6. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji na wybrane stanowisko, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Doradztwa Personalnego SET) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

  Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Doradztwa Personalnego SET drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście.

  Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

  A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku