Specjalista ds. BHP i P.POŻ.
BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.
Koprki, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.

in. : Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

ZAKRES ZADAŃ :

  • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP i PPOŻ.
  • Monitorowanie oraz doskonalenie wdrożonego systemu zarządzania BHP i PPOŻ.
  • Realizacja zadań służby BHP, m.in. : ocena ryzyka zawodowego, badanie warunków pracy, prowadzenie szkoleń BHP, monitorowanie zgodności z wymaganiami prawnymi.
  • Współpraca z działem personalnym oraz kierownikami obszarów.
  • Monitorowanie prawidłowości funkcjonowania systemów PPOŻ.
  • Analiza ryzyka wdrażanych w organizacji zmian.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i urzędami oraz udziałem w kontrolach zewnętrznych.
  • Podróże służbowe do spółek z Grupy.
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie wyższe o kierunku BHP, uprawnienia specjalisty lub inspektora PPOŻ.
  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość przepisów i norm związanych z BHP i PPOŻ.
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Skuteczność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dodatkowym atutem będzie, jeśli posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • OFERUJEMY :

  • Umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość nauki języka angielskiego.
  • Szkolenia.
  • Miłą atmosferę.
  • Zgłoś tę pracę