Tapicer meblowy
Dobra Agencja
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy utalentowanych tapicerów dla firmy z branży meblarskiej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich.

Praca samodzielna, w systemie jednozmianowym, rozliczana według norm akordowych. Dla zainteresowanych możliwość nadgodzin.

Wynagrodzenie akordowe, w przedziale od 1800 do 3500 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności, średnio w okolicy 2 500 zł.

W pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy. UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

ZADANIA I CELE : - mocowanie pokrowców i obić na gotowych konstrukcjach meblarskich; - obsługa narzędzi pneumatycznych; - dbałość o wysoką jakość pracy.

 • WYMAGANIA : - mile widziane wykształcenie techniczne; - dobrze widziane doświadczenie w zawodzie tapicera; - pracowitość i zaangażowanie;
 • zainteresowanie pracą na stałe; - mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego (dla obcokrajowców). WARUNKI ZATRUDNIENIA : - wynagrodzenie akordowe, wyliczane zgodnie z normami minutowymi na dany element w oparciu o umowę o pracę;
 • w pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy; - bezpłatny nocleg w hotelu robotniczym w centrum Gorzowa.
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku