Tapicer meblowy
Dobra Agencja
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy utalentowanych tapicerów dla firmy z branży meblarskiej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich.

Praca samodzielna, w systemie jednozmianowym, rozliczana według norm akordowych. Dla zainteresowanych możliwość nadgodzin.

Wynagrodzenie akordowe, w przedziale od 1800 do 3500 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności, średnio w okolicy 2 500 zł.

W pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy. UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

ZADANIA I CELE : - mocowanie pokrowców i obić na gotowych konstrukcjach meblarskich; - obsługa narzędzi pneumatycznych; -

  • dbałość o wysoką jakość pracy. WYMAGANIA : - mile widziane wykształcenie techniczne; - dobrze widziane doświadczenie w zawodzie tapicera;
  • pracowitość i zaangażowanie; - zainteresowanie pracą na stałe; - mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego (dla obcokrajowców).
  • WARUNKI ZATRUDNIENIA : - wynagrodzenie akordowe, wyliczane zgodnie z normami minutowymi na dany element w oparciu o umowę o pracę;
  • w pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy; - bezpłatny nocleg w hotelu robotniczym w centrum Gorzowa.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych