Dyrektor ds. analiz
NES Global Talent
Warszawa, Poland
4 d. temu

Naszym klientem jest grupa energetyczna działająca w branży energetyki konwencjonalnej oraz odnawialnej. Wraz z dalszym rozwojem grupy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektor ds.

analiz. Dyrektor ds. analiz odpowiada za zespół sporządzający prognozy rozwoju cen w zakresie energii elektrycznej, praw majątkowych, gazu, węgla i uprawnień do emisji.

Dyrektor zarządza centrum analiz w grupie, nadzoruje system zarządzania ryzykiem, analizuje koszty komercjalizacji źródeł odnawialnych, analizuje nowe rynki, analizuje regulacje sektora energetycznego oraz dostarcza odpowiednie prognozy dla spółek z grupy.

Dyrektor analizuje rozwój trendów rynkowych w zakresie energii, analizuje rynek i konkurencję w zakresie rozwoju linii biznesowych.

Idealny kandydat na to stanowisko posiada minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analiz zdobyte w sektorze energetycznym.

Kandydat posiada minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Kandydat posiada szczegółową wiedzę na temat funkcjonowania rynków energii elektrycznej w Polsce oraz wiedzę w zakresie systemów zarządzania ryzykiem stosowanych w spółkach obrotu energią.

Kandydat posiada umiejętności praktyczne w zakresie posługiwania się językami programowania / modelami (np. Python) pozwalające na modelowanie systemów elektroenergetycznych i sporządzanie prognoz.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku