Stałe zlecenie: opieka nad mobilną seniorką, 1250 euro/msc
GoWork.pl
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Miejsce zlecenia : okolice Trewiru Preferowany czas zlecenia : 2 miesiące, od 20 sierpnia Opis zlecenia : Pani Sophia ma 82 lata.

Podopieczna jest osobą mobilną. Cierpi na demencję, cukrzycę oraz nadciśnienie. Bywa rozkojarzona, trzeba jej przypominać o wielu czynnościach.

Seniorka jest inkontynentna nosi wkładki. Z większością czynności radzi sobie sama, jednak trzeba ją pilnować z czynnościami takimi jak utrzymanie prawidłowej higieny ciała czy ubieranie.

Warunki mieszkaniowe : Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w okolicach Trewiru. W tym samym domu mieszka jej wnuczka z rodziną.

Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój, łazienkę dzieli z domownikami. Może korzystać z oddzielnego wejścia z tyłu domu.

Zapewniony dostęp do wszystkich mediów : Tv, radio oraz internet. W domu jest mały piesek należy do wnuczki i Opiekunka się nim nie zajmuje.

Obowiązki opiekuna : - utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną - pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej (w razie potrzeby) -

pomoc w ubieraniu - gotowanie dla siebie i podopiecznej Wymagania : - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w pracy z osobami starszymi -

mile widziany brak nałogów - tolerowanie zwierząt domowych Zapewniamy : - stawka 1250 euro netto / miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, -

jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, -

gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.

http : / / www.gowork.pl / niemcy aplikuj,1 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer : 882128820.

Treść smsa : 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu : ul.

Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych