Kierownik sekcji - pracownik terenowy
Euro Providus S.A.
Łódź, Łódzkie
1 min. temu
source : Lento.pl

Spółka Euro Providus S.A. poszukuje pracowników na stanowisko : Kierownik Sekcji Miejsce pracy : Łódź i okolice. Zadania Zarządzanie pracą swojej grupy sprzedażowej Realizacja celów sprzedażowych i operacyjnych Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi Klienta zgodny z polityką i procedurami Spółki Wymagania Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole Wysokie umiejętności związane z komunikacją Obowiązkowość i sumienność Prawo jazdy kat.

B Mile widziane posiadanie doświadczenie w branży sektora home credit Nasza Oferta Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Spółki Euro Providus Atrakcyjny system wynagradzania, wysoka podstawa oraz premia uzależniona od osiąganych wyników Umowa o pracę Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-

mail : Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie w ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883). Klauzula informacyjna Zgodnie z obowiązującym od dnia 25 maja 2018r.

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Euro Providus SA z siedzibą w Częstochowie, ul.

Racławicka 22, jako administrator danych osobowych, informuję Pana / Panią, iż : 1. Administratorem danych osobowych jest Euro Providus SA z siedzibą w Częstochowie, ul.

 • Racławicka 22; 2. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko pracy;
 • niepodanie danych uniemożliwi udział w rekrutacji; 3. posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
 • 4. posiada Pan / Pani prawo zgłoszenia sprzeciwu : co do przetwarzania danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
 • 5. podane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji art. 6 ust 1 b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych lub / i na podstawie art.

 • 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub / i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu;
 • 6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych osobowych innym odbiorcom. 7. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych z którym można się skontaktować poprzez email : lub pisemnie na adres ul.

 • Racławicka 22, 42-200 Częstochowa. 8. dane osobowe będą przechowywane przez następujący okres czasu : - przez okres prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko pracy i zostaną usunięte nie później niż w ciągu 2 miesięcy od zakończenia rekrutacji;
 • w zakresie wyrażenia zgody nie dłużej niż przez rok na potrzeby przyszłych rekrutacji; 9. ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
 • 10. Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku