ŚLUSARZ 13€/godz.+ opłacona Kwatera NIEMCY
Rekrutacja-Kozow
Bydgoszcz, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA ŚLUSARZ - MONTER LINIE PRODUKCYJNE - MONTAZ PODZESPOŁOW JACHTÓW. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje SLUSARZY - MONTERÓW na projekty do NIEMIEC.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Zatrudnienie od 02.11.2020 , 09.11.2020 i w kolejnych Tygodniach.

OPCJA 1 STAWKA : 12,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACODAWCA.

OPCJA 2 STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK.

OPCJA 3 STAWKA : 14,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACOWNIK. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK.

ZADANIA : Planowanie, Koordynowanie,Konserwacja Inspekcja. Eliminacja Błędów - Naprawa Uszkodzonych Elementów Dostosowanie Układów Sterowniczych.

Smarowanie Komponentów. Korekta Usterek za Pomocą Sprzetu Pomiarowego i Testowego. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : znajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie w rozmowie A2. Własne AUTO do wyjazdu jest wymagane.