Key Account Manager
MCX Pro Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

MCX Pro Sp. z o. o. - jesteśmy spółką z Grupy MCX, działającej od trzydziestu lat w branży ICT. Dostarczamy rozwiązania z zakresu płatności, smart city, telekomunikacji, cyberbezpieczeństwa oraz usługi produkcji oprogramowania szytego na miarę.

Naszymi klientami są największe firmy w Polsce oraz instytucje państwowe i samorządy. Tworzymy własne produkty software’owe, a nasz zespół Positive Geeks to najwyższej klasy specjaliści.

Poznaj nas odwiedzając www.mcx.pl oraz www.positivegeeks.com

Opis stanowiska :

  • sprzedaż usług związanych z produkcją oprogramowania / dostarczanie szytych na miarę produktów softwarowych
  • sprzedaż usług konsultingowych w zakresie procesów związanych z produkcją oprogramowania
  • analiza potrzeb Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i za granicą (także przy współpracy z partnerami zagranicznymi)
  • budowanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami
  • realizacja uzgodnionych budżetów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych przy współpracy z zespołem produkcji oprogramowania, prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • Wymagania :

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań w sektorze B2B w branży IT oraz umiejętności pozyskiwania nowych klientów
  • doświadczenie poparte sukcesami w prowadzeniu negocjacji handlowych i zawieraniu kontraktów
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz inicjatywa i kreatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 według skali Rady Europy
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • dodatkowym atutem będzie :

  • znajomość zagadnień z obszaru inżynierii oprogramowania oraz zwinnych metodyk dostarczania wartości dla klienta końcowego
  • biegła znajomość języka niemieckiego i / lub hiszpańskiego
  • znajomość i rozumienie świata startup’ów oraz procesów związanych z inwestowaniem w nowe przedsięwzięcia
  • Oferujemy :

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym i zgranym zespole ludzi, dla których nowoczesne technologie to przede wszystkim pasja
  • możliwość wpływu na strategię firmy i portfolio produktów / usług
  • udział w ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dobra podstawa i jeszcze lepsze prowizje)
  • narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe do wykorzystywania w celach prywatnych)
  • pakiet medyczny i dofinansowanie karty Multisport
  • program emerytalny dofinansowany przez firmę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz