PRACA-HOSTESSY W KLUBIE NOCNYM, TYGODNIÓWKI 1300/1400ZŁ
Red Cash 2art sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pełnoletnich, uśmiechniętych oraz komunikatywnych dziewczyn do pracy w Strip Clubie, w centrum miasta. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego Cię nauczymy.

Jeżeli potrzebujesz szybko podreperować swój budżet, albo szukasz czegoś na stałe - ta oferta skierowana jest do Ciebie.

 • Wynagrodzenie : Stawka godzinowa 20 zł / h + prowizja, wypłata zawsze DWA RAZY W TYGODNIU
 • Etat (do wyboru) : pełen etat (5 dni w tygodniu), pół etatu (3 dni w tygodniu), dni pracy do wyboru od poniedziałku do niedzieli
 • Strój służbowy : we własnym zakresie, dowolność - sukienka, bluzka / spódniczka, top / szorty, ubiór klubowy / imprezowy Do obowiązków hostess należy rozmowa z gośćmi klubu oraz jego reprezentowanie, robienie "sztucznego tłumu".
 • Praca nie polega na tańcu, ani na rozbieraniu się! Jeżeli jesteś zainteresowana - aplikuj za pośrednictwem portalu oraz pozostaw swój numer telefonu do kontaktu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku