Specjalista ds. kadr (m/f)
Michael Page
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty ds. kadr. Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za dostarczenie usług najwyższej jakości dla wszystkich pracowników przedsiębiorstwa.

Informacje o kliencieNaszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą na Śląsku. Ze względu na zmiany zachodzące w dziale personalnym poszukujemy specjalisty ds.

kadr, który poszukuje nowego środowiska i ciekawych wyzwań.Opis stanowiska - Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę kadrową pracowników, - Samodzielnie będziesz dbał o procesy administracyjne i teczki pracownicze, - Będziesz odpowiadał za terminowość badań lekarskich czy szkoleń BHP - Dodatkowo na Twoich barkach będzie przygotowywanie umów czy wystawianie zaświadczeń, - Przygotowywanie raportów bądź zestawień na potrzeby managera czy zarządu, - Obługiwanie systemów kadrowychProfil kandydata - Posiadasz przynajmniej dwa lata doświadczenia w analogicznej roli, - Prawo pracy nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, - Jesteś zorganizowany i lubisz pracę, która wymaga skrupulatności i dokładności - Sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office (szczególnie Excel) oraz programem E-nova, - Potrzebny Ci jeszcze będzie język angielski na poziomie średniozaawansowanym (B1).

Oferujemy - Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie - Stabilne zatrudnienie - Opiekę medyczną

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku