Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

W związku z najnowszą promocją oraz intensywną kampanią medialną szukamy przedstawicieli handlowych Door to Door, którzy pomogą nam dotrzeć do naszych Klientów.

Cyfrowy Polsat S.A. to największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna, świadcząca 4,3 mln usług płatnej telewizji.

Umożliwia dostęp do ponad 140 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, ponad 40 stacji HD oraz nowoczesnych usług telewizyjnych : domowych, mobilnych i online, w tym największej telewizji internetowej IPLA.

Cyfrowy Polsat S.A. jest dostawcą TV Mobilnej w technologii DVB-T oraz usług VOD, PPV, Multiroom HD i innych. Świadczy także usługi dostępu do mobilnego Internetu w najszybszej i najnowocześniejszej technologii LTE.

Poszukujemy osób zainteresowanych nowymi technologiami i chcących specjalizować się w sprzedaży najnowocześniejszych usług telekomunikacyjnych.

Zakres odpowiedzialności : Aktywna sprzedaż i promocja produktów Cyfrowego Polsatu Realizacja wyznaczonych celów handlowych Budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Oczekiwania wobec kandydatów / kandydatek : Wysoki poziom orientacji na Klienta Wykształcenie min.

średnie Zdolności organizacyjne i umiejętność realizowania zadań pod presją czasu Wysokie zdolności komunikacyjne Wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki Sumienność i odpowiedzialność Mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej i nowych technologii Umiejętność organizowania czasu i planowania Energia i dynamizm w działaniu Co oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników Dodatkowe wynagrodzenie za realizację celów sprzedażowych Nowoczesne narzędzia pracy Pełne i solidne przygotowanie do realizacji zadań w oparciu o system szkoleń potwierdzonych certyfikatem Opiekę oraz wdrożenie ze strony Kierownika Grupy Sprzedaży Możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych tj.

awans na Kierownika Grupy Sprzedaży Możliwość sprawnego i szybkiego podjęcia współpracy już jutro! Współpracę z uznaną, dobrze rozpoznawalną marką - liderem technologii LTE Dołącz do największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku