Kierownik Finansowy Projektu
STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Budownictwa Ogólnego / Oddział Północ
Bydgoszcz
5 d. temu

Ihre Aufgaben

  • bieżące wsparcie Kierownika Projektu w tworzeniu budżetu inwestycji
  • prowadzenie rozliczeń kontraktów budownictwa kubaturowego
  • bieżąca współpraca z działem księgowości i controllingu w zakresie finansów inwestycji
  • tworzenie zestawień umów oraz analiza zapisów umownych z Partnerami
  • udział w negocjacjach z Kontrahentami w tym : ustalanie i negocjowanie warunków handlowych
  • nadzorowanie procesu przygotowania umów
  • kontrola budżetu budowy
  • sporządzanie comiesięcznych raportów finansowych, w tym wyjaśnianie odchyleń
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu i Dyrektorem Finansowym Grupy
  • Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe finansowe
  • min. 4-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń kontraktów budownictwa kubaturowego
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie
  • znajomość programów księgowych będzie atutem
  • znajomość j. angielskiego będzie atutem
  • gotowość do podejmowania podróży służbowych
  • Zgłoś tę pracę