Pracownik dzialu technicznego
Eco-Trans GmbH & Co KG
Poznan, PL
‎2 godz. temu
source : Europa.jobs

Szukasz miejsca pracy, w którym możesz się rozwijać i gdzie panują uczciwe zasady, a pracowników docenia się za zaangażowanie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.Obecnie poszukujemy pracownika działu technicznego w naszym biurze.

Miejsce pracy : Schönwalde-Glien (obok Berlina).Wyzwania - Dbanie o stan techniczny floty,- Kontrola stanu technicznego pojazdów,- Planowanie oraz organizacja napraw i serwisów floty, - Pomoc w diagnozowaniu stanu technicznego pojazdów oraz przyczyn awarii,- Dbanie o jakość i terminowość świadczonych przez firmę zleceń,- Raportowanie, ewidencjonowanie pracy,- Realizacja celów oraz zadań krótko i długoterminowych,- Współpraca z kierowcami, klientami oraz pracownikami Działu Obsługi Klienta,- Współpraca z pozostałymi Działami Transportu we wszystkich Oddziałach Spółki.

Dołącz do nas jeśli - Masz wykształcenie min. średnie (preferowany profil logistyczny lub mechaniczny),- Posiadasz dobrą znajomość mechaniki pojazdowej (samochody ciężarowe),- Posługujesz się biegle językiem polskim i niemieckim,- Masz wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,- Masz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,- Jesteś odporna / y na stres i pracę pod presją czasu,- Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technicznym.

Oferujemy- Niemiecką umowę o pracę,- Atrakcyjne, ponad taryfowe zarobki,- Niemieckie świadczenia socjalne (Kindergeld, emerytura, itp.

Niemieckie ubezpieczenie (refundacja leków dla dzieci, możliwość darmowego leczenia u prywatnych lekarzy w Polsce),- Przyjazną atmosferę pracy,- Pracę w młodym i ciągle rozwijającym się zespole,- Indywidualne podejście do pracownika,- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które posiadają odpowiednie kompetencje i chcą dołączyć do naszego zespołu CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Oferta pracy dostępna od zaraz!Biorąc udział w procesie rekrutacji potwierdzają Państwo : -wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Eco-Trans GmbH & Co.

KG z siedzibą w Schönwalde-Glien na potrzeby realizacji zgłoszenia.-wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis.

Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 R.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku