Referent w Dziale Rekrutacji
AMLUX
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Referent w Dziale Rekrutacji Miejsce pracy : Warszawa Ochota Opis stanowiska : 1.

Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (pracownicy fizyczni) 2. Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych (m.

in. rekrutacje terenowe, poszukiwania alternatywnych źródeł pozyskania kandydatów) 3. Weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym publikację ogłoszeń, sprawdzanie wpływu aplikacji, komunikacja z kandydatami 4.

Raportowanie i analiza efektywności procesu rekrutacji do Kierownika Działu 5. Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z rekrutacją Wymagania : 1.

Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji kandydatów 2. Doświadczenie i umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych 3.

Wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, obowiązkowość. 4. Dobra organizacja pracy własnej 5. Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań 6.

Własny samochód (gwarantujemy zwrot zużycia paliwa - zdarza się praca w terenie) Oferujemy : 1. Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie 2.

Stabilne warunki zatrudnienia 3. Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie 4. Okres próbny - 2300 netto Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 696-

046 - 529 bądź wysłanie sms-a o treści : Rekruter mobilny- oddzwonię. Do dokumentów aplikacyjnych proszę o dołączenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Referent w Dziale Rekrutacji -

Rekruter Mobilny Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp.

z o. o., a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że : 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp.

z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : AMLUX Sp.

z o. o. ,, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp.

z o. o. , na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.

12.2018 r. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku