Pracownik produkcji - dla singli, par i grup!
Duijndam International Sp. z o.o.
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszych sprawdzonych klientów na terenie Holandii (głównie w okolicach Den Haag, Rotterdam oraz Aalsmeer) szukamy energicznych i zmotywowanych osób do pracy na produkcji (kwiaty / cebulki kwiatowe / owoce / warzywa / żywność).

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WSPÓLNEGO WYJAZDU DLA PAR I GRUP!Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : sortowanie, kontrolowanie jakości, etykietowanie, pakowanie produktów.

Wymagania : dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres min. 3 miesięcy chęć i motywacja do pracyMile widziane : prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutemOferujemy : zdalny proces rekrutacji przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie bez stawki wiekowej! dodatek wakacyjny oraz urlopowy dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych : samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo cotygodniowe wypłaty komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) ubezpieczenie zdrowotne darmowy transport do i z miejsca pracy możliwość stałej współpracy wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - pomoc w wyrobieniu SOFI / BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarzaChcesz wiedzieć więcej?

Czy Ty lub ktoś, kogo znasz, chciałby do nas dołączyć?Skontaktuj się z nami! Zawsze chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!WYŚLIJ CVz dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp.

z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3 / 2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp.

z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Kim jesteśmy?Duijndam International jest agencją zatrudnienia, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku