GORĄCA HISZPANIA !!! HOSTESSY/ TANCERKI KLUBOWE !!!
Cafe Aperitif Sp. z o. o.
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

UWAGA!!! WIELKIE OTWARCIE SEZONU W HISZPANII !!! Cafe Aperitif Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowiska : - tancerki pole-

dance - hostessy klubowe w klubie Red Lips zlokalizowanym w hiszpańskim mieście Benidorm znanym turystom z całego świata z piaszczystych plaż i szalonych imprez do białego rana.

Oferta skierowana jest do młodych, komunikatywnych kobiet, które chcą sporo zarobić i jednocześnie dobrze się bawić. Doświadczenie nie jest konieczne.

Zapewniamy profesjonalne szkolenie w Polsce. Jeśli więc szukasz ciekawej pracy połączonej z niezapomnianymi wakacjami na sezon lub dłużej wyślij swoje zgłoszenie.

OCZEKUJEMY : - wieku 18 + - atrakcyjnego wyglądu - dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym OFERUJEMY : -

kontrakt z ubezpieczeniem zdrowotnym na czas nieokreślony - zarobki rzędu 3 7 tyś. netto tygodniowo - tygodniowe wypłaty w € -

codzienne wsparcie przełożonych Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij swoje zgłoszenie ze zdjęciem i nr kontaktowym za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku