TANCERKI KLUBOWE- POZNAŃ EXTRAVAGANCE
extravagance
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

ZATRUDNIMY TANCERKI !!!! Chciałabyś dobrze zarabiać? Lubisz tańczyć ? Nie boisz się nowych wyzwań? Nie zastanawiaj się!!! Sskontaktuj się z nami!!! Najbardziej prestiżowy klub Extravagance (Poznań-Stary Rynek) ogłasza nabór na stanowisko TANCERKI ! Zapewniamy : - Wysokie / Bardzo wysokie wynagrodzenie, - Zakwaterowanie, - Wypłaty w formie tygodniówek, ZAWSZE na czas, - Elastyczny grafik pracy, - Pracę w przyjaznej atmosferze, w klubie z najlepszym wystrojem w mieście.

W pracy ważne są dla nas wzajemny szacunek i kultura. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, możliwość przeszkolenia z tańca jak i rozmów z klientami.

Udzielimy odpowiednich rad i wskazówek abyś mogła spokojnie i bezstresowo zarabiać pieniądz Zainteresowane dziewczyny zapraszamy do kontaktu poprzez przesłanie aplikacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku