Dekarz - Niemcy
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs
  • Oferujemy : - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,- atrakcyjne wynagrodzenie : 12,85 EUR / h brutto + 24.00. EUR diety dziennie,- jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski,- darmowe zakwaterowanie;
  • Obowiązki : - prace na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych- krycie dachów płaskich i spadzistych- montaż rynien, rur metalowych, kolanek- obróbki blacharskie pokryć dachów- inne typowe prace dekarskie / blacharskieWymagania : - 3-letnie doświadczenie na stanowisku dekarz- Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista- Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność- Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane).

  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub / i angielskiego;
  • Zgłoś tę pracę