Zostań kierowcą autobusu - finansujemy prawo jazdy
Arriva
Pruszków, Mazowieckie
3 d. temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.

000 pracowników. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie prowadzimy nabór do Akademii Kierowcy! Na czym polega Akademia Kierowcy? Projekt Akademia Kierowcy przeznaczony jest dla osób, które chcą podjąć pracę jako Kierowca Autobusu, ale nie mają uprawnień.

W ramach Akademii dofinansowujemy realizację kursu prawa jazdy kat. D oraz świadectwa kwalifikacji. Po ukończonym szkoleniu gwarantujemy stabilne zatrudnienie w zawodzie Kierowcy na terenie Warszawy. Kogo szukamy?

 • Osób, które posiadają już prawo jazdy kat. B i chcą zdobyć prawo jazdy kat. D
 • Osób pewnie czujących się za kierownicą
 • Osób, które są zmotywowanych do pracy w charakterze Kierowcy Autobusu na terenie Warszawy Co możemy Ci zaoferować?
 • Dofinansowania do kursu prawa jazdy kat. D
 • Dofinansowania do świadectwa kwalifikacji
 • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) po ukończeniu szkolenia
 • Wynagrodzenie zawsze na czas
 • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
 • Szeroki fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, prezenty świąteczne, dofinansowanie do ferii i wakacji dla dzieci) Zainteresowany / Zainteresowana?
 • Wyślij CV za pomocą portalu! Proszę pamiętaj o dopisaniu do swojego CV poniższego oświadczenia : Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy : 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8 / 24 ( ARRIVA BUS TRANSPORT lub ADMINISTRATOR ), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP : 527218555 9, REGON : 1327115 7.

  Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http : / / www.

  arrivabus.pl / uploads / media / 5b0692da5fa77 / polityka-prywatnosci-abtp.pdf W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio. Dodatkowo, można umieścić zgodę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku