Malarz / Lakiernik
Easy Work Service Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Easy Work Service Sp. z o.o. (22504) Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy. Region : całe Niemcy (głównie na południu- Bawaria, Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia) Zadania : - malowanie pomieszczeń i fasad - malowanie drzwi, ram okiennych i drzwiowych - prace przygotowawcze, takie jak szlifowanie, gruntowanie - tapetowanie Dodatkowo mile widziane umiejętności : - ocieplenia - prace wykończeniowe - układanie podłogi (dywan, laminat, parkiet, linoleum, PCV) Wymagania - ukończona szkoła o kierunku malarz / lakiernik - minimum 3 letnie doświadczenie (najlepiej 5 lat) - prawo jazdy kat.

B, posiadanie auta będzie dodatkowym atutem - komunikatywny j. niemiecki - WARUNEK KONIECZNY ! - uczciwość, niezawodność, samodzielność Warunek konieczny : posiadanie tytułu : czeladnik / pomocnik Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie oraz diety w wysokości 14,50 €brutto + dieta od 6,50 € / przepracowana godzinę (Wysokość diety uzależniona od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji) - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - koszt od 16 do 25 euro za dobę - możliwość otrzymania zaliczki do 200 euro tygodniowo po pierwszym tygodniu pracy (po wpłynięciu do biura karty godzinowej za poprzedni tydzień jako dowód pracy).

Osoby spełniające wymagania oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje zapraszamy do wysyłania aktualnego CV w języku polskim oraz niemieckim, skontaktujemy się telefonicznie w celach rekrutacyjnych.

Prosimy o przesyłanie oferty CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018) poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przesyłanie potencjalnym pracodawcom" za pośrednictwem portalu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku