Praca w salonie masażu od zaraz :)
Topless
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy do pracy w renomowanym studio masażu sympatyczne, pewne siebie i zdecydowane dziewczyny na stanowisko masażystki.

W naszej ofercie znajdują się masaże klasyczne, relaksacyjne i orientalne (tantra) Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy szkolenie Mile widziane : Osoby uczące się Dyspozycyjność (możemy się porozumieć co do dni i godzin) Zaangażowanie do pracy Wysoka kultura osobista Podstawowa znajomość języka angielskiego Do obowiązków będzie należało : Wykonywanie zabiegów masażu.

Dbanie o czystość w salonie masażu. Oferujemy Elastyczne godziny pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie (150 zł - 600 zł dziennie, w zależności od dyspozycyjności i zaangażowania ) Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym studio w centrum Gdyni Stałą bazę pacjentów Osoby zainteresowane i zdecydowane do podjęcia pracy proszę o przesłanie w załączniku swojego CV lub kontakt telefoniczny SMS (oddzwonię)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku