Cloud Integration Platform Leading Designer and Developer
Accenture
Warszawa, Polska
2 d. temu

Job Description

Jako Accenture realizujemy innowacyjne projekty dla naszych partnerów biznesowych w Polsce i w Europie, rozwijając platformy integracyjne w chmurze (iPaaS).

Bazujemy na rozwiązaniach wiodących firm (m.in Dell Boomi, Mulesoft, Microsoft, Tibco, Software AG i inne). Dołącz do naszego zespołu IES - Intelligent Engineering Services.

Czym będziesz się zajmować?

 • Identyfikowaniem potrzeb naszych klientów w zakresie integracji systemów informatycznych
 • Integrowaniem systemów IT naszych klientów oraz stron trzecich w oparciu o najnowocześniejsze technologie chmurowe
 • Tworzeniem przepływów danych usprawniających pracę użytkownikom biznesowym
 • Czytaj więcej o opisie stanowiska

  Qualifications

  Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Kilkuletniego doświadczenia w integracji systemów informatycznych
 • Doświadczenia z API systemów klasy enterprise (eg. Salesforce, SAP, etc.)
 • Znajomości notacji UML
 • Doświadczenia w programowaniu w Javie oraz znajomości SQL
 • Znajomości standardów XML, JSON, SOAP, REST, EDI
 • Znajomości standardów i protokołów bezpieczeństwa takich jak (Oauth, SAML)
 • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
 • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
 • Dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego
 • Mile widziane będzie doświadczenie w realizacji prac zgodnie z praktykami Agile
 • Co może my Ci zapewnić?

 • Szkolenia i ścieżki certyfikacji w platformach integracyjnych (iPaaS)
 • Szkolenia i ścieżki certyfikacji w zarządzaniu zespołami i projektami informatycznymi
 • Perspektywę poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki
 • Współpracę międzynarodową z profesjonalistami i klientami z Europy i z całego świata
 • Zaangażowanie w dużych projektach globalnych transformacji cyfrowej
 • Możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług informatycznych, realizowanych przez sieć Liquid Studio
 • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych
 • Bogaty pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna,dodatkowe ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe,korporacyjna karta kredytowa American Express Gold
 • Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco,nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

  W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścićoświadczenie o następującej treści :

  Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. zsiedzibą w Warszawie (00-121), przy ul.

  Siennej 39, NIP 526-00-15-900(Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danychosobowych (t.

  j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, w celuniezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowiciedobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a oprzysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemuprzysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

  Wyrażamrównież zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacjiprzyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp.

  z o.o. z siedzibą wWarszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administratordanych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danychosobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowiciedobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a oprzysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemuprzysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych .

  Kandydaci,którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę wjakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesurekrutacji.

  Accenture nie dyskryminuje kandydatów zewzględu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność,narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenieetniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryteriumniedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

  Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu zwybranymi kandydatami.

  Równe szanse zatrudnienia

  Wszystkie decyzje dotyczące zatrudnienia powinny być podejmowane bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie, status osoby niepełnosprawnej, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, stan cywilny, status obywatelski lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez prawo Rzeczpospolitej Polskiej.

  Kandydaci do pracy nie będą zobowiązani do ujawniania zatartych wyroków podczas procesu rekrutacji.

  Aplikuj teraz ZAREJESTRUJ SIĘ, BY OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYCH OFERTACH PRACY Aby zaaplikować z urządzenia mobilnego, Twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.Aby zaaplikować z Tabletu, twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku