Operator BHT/BHT Operator
Kronospan
Mielec
‎19 godz. temu

Nazwa stanowiska

Operator BHT / BHT Operator

Główne obowiązki

  • Obsługa instalacji do przesiewania i sortowania surowca drzewnego.
  • Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych instalacji.
  • Dbałość o stan techniczny obiektu.
  • Oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • Zaangażowania oraz wytrwałości w wykonywanych obowiązkach,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia oraz przez cały okres zatrudnienia;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych