Operator wózka widłowego / Komisjoner → 12€ brutto - Bondorf, Gültstein, Sindelfingen, Niemcy
Sedulus Sp. z o.o.
Katowice Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego
  • przygotowywanie / wydawanie towaru do wysyłki
  • magazynowanie towarów
  • komisjonowanie
  • praca w systemie dwu lub trzyzmianowym Wymagania stanowiska
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2 / B1)
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność oraz chęci do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane auto na dojazdy do pracyOferujemy : Oferujemy
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie : 12€ brutto / h
  • darmowe zakwaterowanie!
  • prace w renomowanej firmie logistycznej
  • dodatki zmianowe
  • bezpłatne ubranie robocze
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych