Handlowiec - Agencja Pracy (Leasing pracow ze wschodu) z Doś
RalenGroup
Bielsko-Biała, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy Agencja Pracy zajmującą się leasingiem pracowników ze Wschodu należącą do Grupy Ralen . Poszukujemy przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów czyli firm chcących zatrudnić pracowników .

W obecnej chwili większość firm cierpi na brak pracowników przez co praca nie jest trudna wymaga systematyczności zaangażowania i dobrej organizacji.

Do obowiązków na stanowisku należy pozyskiwanie klientów bieżąca obsługa kontraktów wsparcie logistyczne koordynatorów przy wdrażaniu pracowników raportowanie do centrali prace biurowe Wymagania doświadczenie na podobnym stanowisku biegła znajomośc obsługi komputera prawo jazdy kat.

B samodyscyplina dobra organizacja pracy Zapewniamy pełne wsparcie , ciekawe warunki i narzedzia pracy , podstawe + system prowizyjny.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku