Pracownik produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : - Montaż drobnych elementów - Lekka praca, w dużej mierze siedząca - Dbanie o wysoką jakość produktów - Proste prace manualne - Dbanie o porządek w miejscu pracy - Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracyWymagania : - Nie wymagamy doświadczenia - jedynie chęci i motywacji do pracy - Sumienność, rzetelność i dokładność - Komunikatywność - Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6)Oferujemy : - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy - Pracę na terenie gliwickiej Strefy Ekonomicznej - Stabilne zatrudnienie - Wynagrodzenie podstawowe + premię - Możliwość nabycia doświadczenia - Stałe wynagrodzenie - Dostęp do Manpower Premium (zniżki na kręgle, do restauracji, na zakupy) - Dodatek za pracę w godzinach nocnych - Opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia