IT Support- dla osób z j.francuskim
Hays Response
Wroclaw, dolnośląskie
5 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta z branży technologicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko IT Support with French.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zgłaszanych problemów dotyczących sprzętu, czy oprogramowania.

Będzie weryfikować, kwalifikować, a także rozwiązywać zapytania, czy przekazywać do innego działu. Do obowiązków należeć będzie także konfigurowanie aplikacji.

Na co dzień wykorzystywać się będzie system ticketowy oraz inne programy.

Szukamy kandydatów ze znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz języka francuskiego na poziomie B2 / C1. Oczekujemy doświadczenia w rozwiązywaniu problemów IT oraz pracy w systemie ticketowym.

Oprócz zamiłowania do spraw technicznych, szukamy osób lubiących pracę z ludźmi.

Oferujemy umowę o pracę z możliwością stałej współpracy, pracę w formie hybrydowej podczas pandemii, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doswidczenia.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do benefitów pracowniczych takich jak : karta Multisport, pakiet Medicover, czy dodatkowe ubezpieczenie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku