ALTENHEIM PFLEGE 1500€ netto/m-c + opłacony Nocleg
Rekrutacja-Kozow
Bydgoszcz, PL
‎10 godz. temu
source : Europa.jobs

PRACA ALTENHEIM - PFLEGE - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA O PRACE - NIEMIECKI PRACODAWCA. PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE. Poszukujemy Opiekunów Osób Starszych z komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego - A2.

do Niemieckich Domów Opieki i Domów Seniora.MIEJSCE PRACY SULINGEN - okolice Hannover, Osnabruck.OFERUJEMYSTAWKA 12,00 EUR brutto / godz.

Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Nocleg Darmowy. Dodatki za Prace w Niedziele i Swieta. - niemiecka umowe o prace na pelen etat, na czas nieokreslony- ubezpieczenie zdrowotne w kasie chorych- urlop 24 dni w roku- gwarantujemy min.

152 godz. / m-c - mozliwosc nadgodzin- praca w swieta i niedziele jest dodatkowo platna Bonus Wakacyjny i Bozonarodzeniowy.

Mozliwosc przejecia Pracownika bezposrednio przez Firme ( Altenheim).- wyplata zawsze na czas, do 20-tego dnia kazdego miesiaca- mozliwosc pobierania zaliczek, za przepracowany tydzien.

WYMAGAMYNiemiecki Komunikatywny w Rozmowie A2Doswiadczenie min. 1 rok w Opiece Osób Starszych.ZADANIA Kompleksowa Opieka Pacjentow.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku