Pracownik produkcji – bezpłatny dojazd do pracy!
Randstad Polska
Wągrowiec, Polska
1 d. temu

Lokalizacja : Poznań

Nie masz przeciwskazań do pracy fizycznej i chcesz dobrze zarobić?

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać i zostać na dłużej?! Dołącz do naszego zespołu i zostań pracownikiem najbardziej rekomendowanej firmy w okolicy.

Szukamy osób, które :

  • Chcą być zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zwolnienia lekarskie oraz opłacane składki ZUS) na pełen etat , z realną perspektywą długofalowej współpracy
  • Chcą zarobić do 3500 brutto miesięcznie (podstawa + premię) - przy wyrobieniu pełnego etatu
  • Chcą mieć możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin (+100% stawki podstawowej),
  • Chcą skorzystać z bezpłatnego dojazdu do Poznania z prawie całej Wielkopolski, między innymi z Leszna, Kościana, Śmigla, Wągrowca, Murowanej Gośliny, Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Sierakowa, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Wolsztyna, Obornik, Tarnowa Podgórnego oraz wielu innych!
  • Chcą jeść darmowe obiady pracownicze, a także pić darmową kawę oraz herbatę,
  • Chcą korzystać z Pakietu benefitów (karta sportowa OK System, zniżki na zakupy on-line, bony do restauracji oraz dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover)
  • Chcą pracować w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym.
  • zadania

  • Zapewnianie ciągłości pracy linii produkcyjnej i realizacji planu produkcyjnego
  • Sortowanie, odważanie, nakładanie surowca,
  • Kontrola jakości
  • oczekujemy

  • Nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania,
  • Książeczkę sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym albo trzyzmianowym w zależności od stanowiska,
  • Aplikuj już dziś, bądź wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 669-299-609 a skontaktujemy się z Tobą!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47