Wykładowca kierunku Podologia ortopedyczna
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu
Warszawa, Mazowieckie
26 min. temu
source : Lento.pl

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu poszukuje : Wykładowcy studiów podyplomowych - Podologia ortopedyczna Wymagania : - Wymagane wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu wykładów, seminariów, szkoleń - mile widziane - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - mile widziane - doświadczenie w nauczaniu grupy osób, - dyspozycyjność w weekendy, - komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziana doświadczenie w pracy w szkole lub posiadanie własnej działalność gospodarczej. Oferujemy : - interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - perspektywę długoletniej współpracy, - możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku