pracownik działu pakowania osoba z orzeczeniem
hr-assistant
Wrocław, Dolnośląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

PAKOWACZ - KA OSOBA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI WROCŁAW OBOWIĄZKI pakowanie lekkich produktów umowa o pracę 2552 zł plus dodatki 2 zmiany od poniedziałku do piątku Oprócz tego, pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności mają : Dodatek do leków i prywatną opiekę medyczną z rozszerzonym pakietem rehabilitacyjnym.

Oczywiście przysługuje im dodatkowa 15 min przerwa w pracy, w pełni respektujemy 7 godzinny czas pracy. W przypadku, gdy pracownik świadczy pracę w skróconym czasie, przychodzi godzinę później, np.

7-14. Wszyscy : Objęci są prywatną opieką medyczną od 1 dnia zatrudnienia, Mogą korzystać z bezpłatnej siłowni i fitnessu Objęci są zniżką na posiłki na naszej kantynie (obiady już od 6 zł) Można przystąpić do ZFŚS i skorzystać z dofinansowania na podręczniki dla dzieci, dodatków płacowych na święta oraz pożyczek / zapomóg

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku