Dyrektor ds. Zakupów
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Łódź
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dyrektor ds. Zakupów Łódź

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z najbardziej rozpoznawalnej firmy w branży farmaceutycznej - osoby do pracy na stanowisku :

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • koordynacja i nadzór nad procesami zakupowymi w oparciu o potrzeby poszczególnych pionów firmy,
  • ustalanie i realizowanie celów polityki zakupowej firmy,
  • optymalizacja procesu zakupowego poprzez wdrażanie odpowiednich procedur i standardów,
  • stały monitoring zmian i trendów na rynku farmaceutycznym celem wprowadzania nowych rozwiązań,
  • optymalizacja kosztów zakupów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami, opracowywanie strategii współpracy,
  • negocjacje umów
  • zarządzanie zespołem działu zakupów (ok. 10 osób) - koordynowanie realizacji procesu zakupowego, motywowanie podległych pracowników,
  • tworzenie wymaganych raportów i analiz,
  • stała współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy.
  • Wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, najlepiej w branży farmaceutycznej lub medycznej,
  • wykształcenie wyższe : techniczne lub ekonomiczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wiedza merytoryczna z zakresu zamówień publicznych oraz postępowania przetargowego
  • skutecznie zarządzanie podległym zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • zorientowanie na realizację określonych celów,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • dobra organizuja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Pracodawca oferuje :

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój kariery zawodowej oraz szansa na awans w firmie farmaceutycznej działającej na rynku ponad 20 lat,
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii,
  • dostępność pakietu medycznego,
  • możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego.
  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego :

    Kontakt :

    Business Bridge Group

    tel. : 71 788 05 88