Uwaga Casting ! TEATR MTM we Wrocławiu poszukuje aktorów
Magiczny TEATR Muzyczny
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Uwaga Casting ! TEATR Muzyczny we Wrocławiu poszukuje aktorów do nowych spektakli. Poszukujemy : - kobiet i mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat (role młodzieńców, młodzieży), - osób dyspozycyjnych w godzinach porannych 8.

00 -12.00 (maksymalnie do 13.00) od poniedziałku do piątku - wymóg konieczny, z rana są próby i spektakle, obecność obowiązkowa, - konieczne wykształcenie kierunkowe - absolwenci lub studenci niżej wymienionych kierunków : muzykoterapia, akademia muzyczna wydział wokalno-aktorski, PWST, Skiba oraz innych szkół musicalowych, które dają dyplom aktora scen muzycznych, - poszukujemy osób niekaranych, niepalących, bez nałogów.

Prosimy o zgłaszanie się tylko osób spełniających w / w warunki. Podania i CV od osób niespełniających w / w warunki nie będą rozpatrywane.

Oferujemy : - Rozwijająca prace, duże możliwości rozwoju, - Stałe zatrudnienie, - Pracę na deskach teatru we Wrocławiu, - Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przysyłanie Cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy : Zgoda na przetwarzanie danych powinna zawierać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz U z 2016 r poz 922 z późn zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania zgodnie z RODO 2016 / 679.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku