Specjalista Produktowy - Telekomunikacja
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Łódź
3 d. temu
source : infoPraca

9-10-60987

Dla firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. produktów telekomunikacyjnych i związanych z bezpieczeństwem.

Zakres zadań :

  • Aktualizowanie znajomości technicznej oferowanych produktów;
  • Dodawanie produktów w systemie Master Data oraz PIM;
  • Tworzenie opisów technicznych;
  • Nadzór nad poprawną prezentacją produktów na stronie internetowej;
  • Kontakt z dostawcami w celu selekcji produktów oraz wyceny;
  • Ścisła współpraca z managerami.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne lub bardzo dobra wiedza w zakresie produktów telekomunikacyjnych;
  • mile widziane doświadczenia w pracy z produktami telekomunikacyjnymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Zorientowanie na szczegóły.
  • Korzyści :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Biurowe godziny pracy od poniedziałku do piątku;
  • Praca z domu;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, karta na posiłki);
  • Nowoczesne biuro w centrum Łodzi;
  • Przyjazna atmosfera pracy i międzynarodowe środowisko.
  • Zgłoś tę pracę