Magazynier - PRUSZKÓW
Smart Cargo Solutions
Pruszków, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

OFERUJEMY :

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • Praca w godz. 8-16 lub 9-17 (według zapotrzebowania),
  • Przyjazna atmosfera pracy. OPIS STANOWISKA :
  • Obsługa dostaw - rozładunek kontenerów,
  • Obsługa wydań załadunek,
  • Przygotowywanie zleceń dla Klientów,
  • Codzienna obsługa wózka widłowego. WYMAGANIA :
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT),
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w dni powszednie (pon. pt.),
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych