Elektryk - projektant instalacji elektrycznych
PM PROJECT Milena Ptaszyńska
Olkusz, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy Olkusz Forma zatrudnienia umowa o pracę Zakres obowiązków :

  • Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji ofertowej oraz wykonawczej
  • Znajomość regulacji prawnych, przepisów oraz specyfikacji technicznych Wymagania :
  • Ukończone studia na kierunku elektrotechnika
  • Minimum dwuletnie doświadczenie przy projektowaniu
  • Znajomość obsługi programu AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B Mile widziane :
  • Znajomość obsługi programu Dialux
  • Uprawnienia SEP E oraz SEP D Kandydatom oferujemy :
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do szkoleń podwyższających kwalifikacje
  • Realizacja ciekawych i ambitnych projektów
  • Cenne wsparcie merytoryczne w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
  • Zgłoś tę pracę