Pracownik fizyczny pod ziemią w kopalni w Bogdance
DRILLING MS S.A.
Puchaczów, Lubelskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Firma DRILLING MS S.A. zatrudni pracowników do pracy w Kopalni w Bogdance. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Prowadzimy całkowicie bezpłatne szkolenia, które w pełni przygotują Cię do pracy.

Zapewniamy : - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia, -

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - możliwość awansu, - dodatkowe świadczenia np. dofinasowanie posiłków, dodatkowe ubezpieczenie, -

elastyczną pracę zmianową. Wymagania : - bardzo dobry stan zdrowia, - rzetelność, sumienność, dokładność, - brak nałogów, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży lub ukończenie szkoły górniczej.

Informujemy, że będziemy mieli możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku