Monter- serwisant urządzeń chłodniczych/ Монтер-сервіс-техні
Centrum Kariery
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Kariery KRAZ nr 20992, Opis stanowiska :

  • montaż urządzeń chłodniczych,
  • diagnostyka awarii i serwis urządzeń chłodniczych,
  • przeglądy urządzeń zgodnie z wymogami,
  • praca w delegacjach. Wymagania :
  • mile widziana wiedza z zakresu budowy i działania instalacji chłodniczych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach,
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy. Oferujemy :
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w zgranym zespole,
  • samochód służbowy,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail. Опис роботи :
  • монтаж холодильного обладнання,
  • діагностика відмов і обслуговування холодильного обладнання,
  • перевірки пристрою відповідно до вимог,
  • робота в делегаціях. вимоги :
  • знання про будівництво та експлуатацію холодильних установок,
  • вітати досвід у подібній позиції,
  • здатність самостійно вирішувати проблеми,
  • відсутність протипоказань до роботи на висотах,
  • водійські права категорії В;
  • готовність працювати,
  • знання польської мови. Ми пропонуємо :
  • приваблива зарплата - 4000-5000 злотих на початку,
  • працювати в гармонійній команді,
  • автомобіль компанії,
  • професійні інструменти роботи,
  • навчання і можливість професійного розвитку. Зацікавлені особи, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою
  • Zgłoś tę pracę