Elektryk z działalnością 18€ netto/h, pomocnik 15€ netto/h
Kahraman Bau
Opole, Opolskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Na zlecenie niemieckiego klieta poszukujemy do pracy : Elektryk z własną działalnością 18€ netto / h Pomocnik elektryka z własną działalnością 15€ netto / h Zanjomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Praca w polskojęzycznym zespole. Praca we Frankfurcie nad Menem. Mieszkanie zorganizowane koszt około 10€ / dzień Darmowy transport z mieszkania na budowę Po przepracowaniu 2 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie.

tel. 535110151 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Cert. 3759

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku