Specjalista do obsługi klienta z językiem niemieckim
Hays Office
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista do obsługi klienta z językiem niemieckim Katowice NR REF. : 1129109Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Katowicach, szukamy kandydatów, którzy znają jezyk niemiecki i angielski.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów i rozwiązywanie ich zapytań. Do twoich obowiązków będzie należeć budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz współpraca innymi działami.

Będziesz także odpowiedzialny za wsparcie administracyjne.Poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego - poziom B2 / C1.

Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. Idealny Kandydat musi mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania problemów, a także umiejętność wykonywania wielu zadań i pracy pod presją.

Nasz Klient oferuje wyjątkową okazję do zdobycia profesjonalnego doświadczenia w międzynarodowym środowisku w interesującej branży oraz doskonałą możliwość dalszego rozwoju.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku