Magazynier
Meyer Tool Poland Sp. z o.o.
Kalisz, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Meyer Tool Poland Sp. z o.o., ul. Inwestorska 7, 62-800 Kalisz poszukuje kandydatów na stanowisko : MAGAZYNIER Jeśli jesteś osobą ambitną oraz szukającą wyzwań zapoznaj się z poniższą ofertą pracy Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności : prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów na magazyn zgodnie z ustaloną dokumentacją, dbałość o gospodarkę magazynową i wszelkie działania zachodzące w magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej, monitorowanie stanów magazynowych, przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem oraz przyjmowaniem towarów.

Będziesz odpowiednim kandydatem, jeśli : posiadasz wykształcenie minimum średnie, posiadasz wiedzę z zakresu gospodarki magazynowej, masz opanowany na poziomie dobrym obsługę komputera, w szczególności pakiet MS Office, orientujesz się w aktualnych przepisach podatkowych oraz związanych z obrotem towarowym z zagranicą, posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne, masz uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych, wydane przez UDT, posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz język angielski na poziomie podstawowym.

Proponujemy Ci : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego oferujemy bogaty pakiet benefitów, m.in : karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą , karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci.

Wykorzystaj swoją szansę nie zwlekaj i wyślij aplikację na adres mailowy Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie jednej z poniższych klauzul :

 • na potrzeby tej rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meyer Tool Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, dostarczonych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych, w celu obecnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych
 • na potrzeby tej i kolejnych rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meyer Tool Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, dostarczonych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych, w celu obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • Administratorem danych osobowych jest Meyer Tool Poland Sp. z o.o., 62-800 Kalisz, ul. Inwestorska 7. Dane będę przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku ( RODO ) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

  Dz. U. z 2018 r. poz.1000) w celu obecnie prowadzonej rekrutacji do czasu jej zakończenia, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 3 lata.

  Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy, których przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust.

  1 lit. c) RODO jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być dostawcy Administratora ochrony danych osobowych. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem, a także prawo skargi do organu nadzorczego ds.

  ochrony danych. Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbyć się, poprzez wskazanie swoich żądań w formie pisemnej na adres siedziby Spółki lub elektronicznie na adres e-mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku