Ekspedytor materiałowy / Zasilający linie produkcyjne
ASK Poland Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
14 d. temu
source : Lento.pl

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., - międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Produkujemy m. in. dla takich firm jak : Fiat, Audi, Porsche, BMW, Alfa Romeo, Peugeot, Suzuki. Poszukujemy kandydata / tki na stanowisko : Ekspedytor Materiałowy -

Zasilający linie produkcyjne Opis stanowiska : - Transport materiałów pomiędzy magazynem surowców a produkcją. - Przyjmowanie materiałów z magazynu surowców oraz zwrot do magazynu surowców.

 • Transport wyrobów na strefę Kontroli Jakości Wyrobów. - Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach lub skanerami.
 • Przesunięcia międzystanowiskowe materiałów. - Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania. Wymagania wobec kandydata : -
 • wykształcenie minimum zawodowe - aktualne uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich uzyskania w przyszłości - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : -

  Stała praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - Atrakcyjne wynagrodzenie - Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę ASK Poland Sp.

  z o.o. (umowa o pracę na pełny etat - najpierw na okres próbny, potem na czas określony, a następnie na czas nieokreślony), -

  Możliwość rozwoju i długoterminowej współpracy dla osób rzetelnie wywiązujących się z obowiązków, - Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach, Jak aplikować : Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości przez formularz lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy : ASK Poland Sp.

  z o.o. Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74 43-300 Bielsko-Biała Tel.(33)812 07 91 Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ASK Poland Sp.

 • z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2018 r. poz. 1000).Podanie zawartych w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych jest dobrowolne i służy procesowi rekrutacji.

  Gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ASK Poland Sp.

  z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres roku od zlożenia aplikacji.

  Uprzejmie informujemy iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani / Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp.

 • z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku