Kontroler Jakości
Exact Systems Sp. z o.o
Pruszków, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisko

Zadania na stanowisku :

  • Kontrola jakości zgodnie ze specyfikacją części z branży Automotive
  • Raportowanie wyników kontroli
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • Dokładność
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Nasza oferta :

  • Współpracę od ZARAZ w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 20 zł brutto
  • Pracę w godzinach 22 : 00-06 : 00.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz szkolnego ubezpieczenia NNW dla dzieci pracowników
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People
  • Zdobywaj z nami doświadczenie w jakości! Prowadzimy szkolenia wprowadzające i doskonalące