Boston Scientific: pracownik magazynowy (Holandia)
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Boston Scientific to organizacja, która od ponad 35 lat jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznych. Zmienia życie poprzez rozwiązywanie najważniejszych problemów zdrowotnych.

Kariera w Boston Scientific to coś więcej niż tylko praca; to coś osobistego. Będziesz pracować w zróżnicowanym zespole, w bezpiecznym środowisku i miłej atmosferze.

Na początku otrzymasz szkolenie, które pozwoli Ci się szybko zadomowić, a następnie będziesz mieć wiele możliwości rozwoju oraz awansu w firmie.

W zależności od doświadczenia oraz predyspozycji będziesz pracować jako : pracownik ds. etykietowaniapracownik działu inbound (przyjęcie towaru)pracownik działu outbound (kompletowanie, pakowanie zamówień)pracownik działu Inventory Control ICO (zarządzanie stokami, oblicznie KPI, rozpatrywanie reklamacji serwisowych)Wymagania : dobra znajomość języka angielskiegosprawne posługiwanie się komputerami i / lub skanerami ręcznymi oraz umiejętność szybkiego opanowania systemówzaświadczenie o niekaralnościprawo jazdy kategorii BOferujemy : pracę na pełen lub część etatu (w zależności od Twoich preferencji)pracę na dwie zmiany (od 6 : 00 do 14 : 30 i od 14 : 30 do 23 : 00)wynagrodzenie godzinowe brutto 12,63 € (w tym dodatek za pracę zmianową 7,5%)możliwość korzystania z zakładowego fitnessupremię za osiąganie kluczowych wskaźników efektywności roczną podwyżkę uzależnioną od wyników pracyzwrot kosztów transportuzakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku