Muszla Gdynia poszukuje Kelnerki/ów!
Muszla Gdynia
Gdynia, Pomorskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

To już ostatni moment, żeby dołączyć do zespołu tworzącego jedną z najbardziej oczekiwanych przestrzeni kulinarnych w Gdyni! Jeśli zaangażowanie i dobry kontakt z ludźmi to Twoje mocne strony zgłoś się do nas i nie przegap swojej szansy Muszla to unikalna przestrzeń w sercu miasta! Jakich osób szukamy?

Z dobrą znajomością języka angielskiego O wysokiej kulturze osobistej Z bardzo dobrą organizacją czasu pracy Posiadających aktualne orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych Z doświadczeniem w branży (mile widziane ) Zainteresowanych stałą współpracą Co oferujemy?

Komfortowe warunki pracy i szkolenia Stabilne zatrudnienie Stawkę godzinową wysokości 13 - 17 zł netto w zależności od doświadczenia Dynamiczny i pełen energii zespół Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi Szansę rozwoju zawodowego Możliwość współtworzenia unikalnej przestrzeni Więcej szczegółów pod mailem : lub pod numerem : 724 29 00 04 Informacje o firmie Cześć, Gdynio! Muszla w nowej odsłonie to miejsce spotkań w sercu miasta! Wpadnij do nas na drinka albo na kawę.

Umów się ze znajomymi na wspólne jedzenie i dzielcie się naszymi wyjątkowymi tapasami! Przyjdź posłuchać ciekawej muzyki i zrelaksuj się z ekipą! Przestrzeń na nowo ożywią koncerty i spotkania, więc jedno jest pewne : będzie tu GWARNO!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku