Praktyka w kancelarii w Brzezińska Narolski Adwokaci sp. p.
Brzezińska Narolski Adwokaci sp. p.
Łódź, łódzkie, Polska
‎15 godz. temu
source : students

Kancelaria Brzezińska Narolski Adwokaci Sp. p. poszukuje osoby na stanowisko

Oferujemy :

 • Płatną praktykę w zespole doświadczonych prawników;
 • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego

 • i administracyjnego;
 • elastyczne godziny pracy;
 • Oczekujemy :

 • studentów IV lub V roku studiów kierunku prawo;
 • umiejętności obsługi komputera;
 • znajomości prawa cywilnego i chęci do poszerzania wiedzy;
 • znajomości języka angielskiego prawniczego.

  Prosimy o uwzględnienie w CV zgody na przetwarzanie przez Brzezińska Narolski Adwokaci Sp. p. danych osobowych w związku z bieżącą rekrutacją prowadzoną na stanowisko Praktykanta oraz rekrutacjami przyszłymi.

  Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Administratorem danych osobowych kandydatów, którzy prześlą swoje CV jest Brzezińska Narolski Adwokaci Sp.

  p. z siedzibą w Łodzi, przy Placu Komuny Paryskiej 1 / 1. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody kandydat art.

  6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą danych osobowych kandydata są lub mogą być : podmioty, którym zlecono obsługę IT Kancelarii.

  Dane osobowe będą przechowywane przez prowadzenia bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia na to zgody także w kolejnych rekrutacjach.

  Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy kandydat uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy RODO.

  Podanie danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne, ale konieczne dla udziału w procesie

  rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku